Besnik Hasi “mposht” grekët e Olimpiakos

Pak kohë më parë ish- kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe ish- trajneri i Anderlehtit, Besnik Hasi u shkarkua nga drejtimi i klubit të Olimpiakosit në Greqi. Hasi tashmë është i lirë t’i bashkohet çdo klubi…

How to Build a Log Bed – Tutorial

If anyone could have the bed of their dreams, the world would be a much better place; simply because we will have the sleep we always wished for! This rarely happens and the industrial scale…