Shperndaje në Facebook.

Ata xhironin emision, Ajshja u zhvesh nuk la gjë pa treguar (Video +18)

Në fakt ajo thjesht po bënte punën e saj. Por në vendin e gabuar. Ajshe Pervers, një aktore e njohur e filmave porno është në telashe.
Kjo për shkak se gjatë xhirimeve të serialit të njohur “Germany’s Next Topmodel”, ajo vendosi të realizonte disa video porno.
Teksa në sfond kishte spektaklin që po zhvillohej në Majorka, ajo u zhvesh e madje edhe bëri seks oral.
Sipas Bild, tashmë ajo është paditur dhe rrezikon një gjobë të mirë nëse nuk i fshin videot e saj porno nga ky ambient.
Shiko videon me poshte.

Be the first to comment on "Ata xhironin emision, Ajshja u zhvesh nuk la gjë pa treguar (Video +18)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Shperndaje në Facebook.