Lajme


Besnik Hasi “mposht” grekët e Olimpiakos

Pak kohë më parë ish- kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe ish- trajneri i Anderlehtit, Besnik Hasi u shkarkua nga drejtimi i klubit të Olimpiakosit në Greqi. Hasi tashmë është i lirë t’i bashkohet çdo klubi…

Ja kur ndryshohet ora

Të dielën e fundit të marsit ndodh ndryshimi i orës. Natën mes 24 marsit duke u gdhirë 25 marsi, akrepat zhvendosen 60 minuta përpara. Rikthimi i orës verore do të sjellë rritjen e ditës dhe…