ShowBizAfërdita Dreshaj krenohet me të fejuarin për një arsye..

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj muaj më parë kurorëzoi dashurinë me fejesë me hokeistin Jakub Kindl. Ajo ka lënë pas pothuajse çdo angazhim nga jeta profesionale, duke iu përkushtuar tërësisht jetës private, shkruan lajmi.net. Së…