Shperndaje në Facebook.

Ermali bëhet baba sërish

Aktori i njohur i humorit, moderatori Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Amarda Toska janë bërë prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Ermali, duke publikuar një fotografi të tijën, Amit dhe vajzës së vogël në Facebook.

“Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhe me një vajzë”, shkruan Ermali.

Megjithatë ai nuk ka zbuluar emrin që i kanë vendosur vogëlushes, duke e ruajtur për një moment të dytë.

Prej disa vitesh Ermali është i martuar me moderatorin Amarda Toska dhe para vajzës, gëzimi i parë i tyre ishte djali Joel.

Be the first to comment on "Ermali bëhet baba sërish"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Shperndaje në Facebook.