Shperndaje në Facebook.

Historia nga Laçi: 15-vjeçarja më kërkoi të flinim bashkë, ajo që ndodhi më pas…

Një djalë ka treguar se si një vajzë adoleshente i ka kërkuar që të kryejnë marrëdhënie seksuale, e sipas djalit ajo ishte e mitur. Djali ka rrëfyer historinë për “ShkodraNews” dhe ka një apel për të gjithë.

“Përshëndetje, unë jam një 24 vjeç nga Laçi. Nëpërmjet rrjeteve sociale u njoha me një vajzë. Ajo dukej minimum 20 vjeçe, nga fotot.

Nisëm bisedat dhe në muhabet e sipër mora vesh që ishte 15 vjeçe. Në fillim u stepa, por ajo ishte shumë e hedhur dhe hajt vazhdova të flisnim se vetë donte.

Pas disa ditësh biseda të ndryshme ajo nisi të më kërkonte ta takoja.

Më kërkonte të shkoja në qytetin e saj dhe ta takoja e të njiheshim nga afër.

Nga pamja e jashtme ishte shumë e mirë dhe dukej më e rritur, e normal qejfi ma kishte ta takoja dhe vendosa ta takoj.

Shkova në qytetin e saj dhe pimë një kafe. Në muhabet ma tha troç fare se edhe nëse dua të fle me të mund ta bëj se ajo do ta jetojë jetën si nëpër filma dhe sipas saj s’ka rëndësi mosha.

U shokova sepse mendova se është akoma minorene dhe vallai s’doja të futesha në telashe.

Për momentin nuk thashe gjë se më vinte zor ta refuzoja, por qesha dhe atë ditë ika.

Jam shkëputur me të në biseda dhe ajo nis më thotë që nuk m’ka pëlqyer si pamje. Mërzitet dhe qan.

Unë e pëlqej, por nuk dua asgjë me të sepse është minorene. Kështu që dola unë djalë me sedër se dikush tjetër shkonte me të.

Por kur të rritet do ta takoj patjetër, se mendoj si për motrën time. Ciao”, shkruan ai.

Be the first to comment on "Historia nga Laçi: 15-vjeçarja më kërkoi të flinim bashkë, ajo që ndodhi më pas…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Shperndaje në Facebook.