Shperndaje në Facebook.

Olta Gixhari nxjerrë pjesën intime të Albërie Hadërgjonajt në emision ‘live’(Video)

Emisioni “Your face sounds familiar” asnjëherë nuk mbet pa u komentuar. Këtë të hënë e gjithë vëmendja ishte tek Flaka Krelani, e cila me imitimin e këngëtares kosovare Adelina Ismaili u komentua shumë për talentin e saj në imitimin e dives shqiptare.
Në jurinë e emisionit ishte Alberie Hadergjonaj, Olta Gixharri dhe Arian Çani, ku ky i fundit me komentet e tij për të cilat edhe njihet, edhe kësaj radhe, komentoi veshjen e Hadergjonajt, e cila ishte mjaft ekstravagante,
Përkundër Çanit, edhe aktorja Olta Gixharri u bë pjesë e komentimit, duke i hapur fustanin këngëtares në pjesët intime, më shumë shikoni videon më poshtë tek minuta 9:50.

Be the first to comment on "Olta Gixhari nxjerrë pjesën intime të Albërie Hadërgjonajt në emision ‘live’(Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Shperndaje në Facebook.