Skandali i muajit vjen nga Rama ! (Video)

Kryeministri Rama bëri një lapsus duke rishprehur edhe një herë batutën për kandidatët “burra të mirë” që PD ka vendosur si kandidatë në këto zgjedhje.
Ben seks me motrën binjake të gruas, por…

Bën seks me motrën binjake të gruas së tij, por ia vë fajin errësirës dhe birrave që kishte pirë. Personi në fjalë është rrëfyer në rrjetet sociale për historinë e tij të pabesueshme. Kishte vendosur…


Detaje nga përgjimet për rastin “Monstra” (VIDEO)

Edmond Ademi, anëtar i Kryesisë së LSDM-së dhe këshilltar i Liderit Opozitar, Zoran Zaev, në emisionin “Komiteti” të Gazetës Express që transmetohet në RTK, ka treguar për herë të parë se çfarë ka në përgjimet…Fjolla Morina mesazh prekës për Beg Rizaj (VIDEO)

Fjolla Morina mesazh prekës për Beg Rizaj (VIDEO) Shumë artistë shqiptarë kanë shprehur ngushllime për familjarët e Beg Rizaj. Një ndër ta është edhe këngëtarja kosovare Fjolla Morina e cila përmes një fotografie në Instagram…
Reagon edhe babai Riza Jonuzit pas lajmeve te publikuara ….

; Babai i shumë të përfolurit Riza Jonuzit nga Kumanova ka hedhur poshtë thashethemet se biri i tij ka mundur të tradhtoj grupin e armatosur. Ai thotë se shtëpia e tij është e hapur për gjithçka që e intereson opinionin. Ja apeli Isuf Junuzit: Te nderuar shqiptare kudo qe jeni une jam baba i Riza Junuzit Isuf Junuzi. Njoftoj opinionin e […]